Bourns 6000-330K-RC
Ind RF Choke Bobbin Core 33uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 2.05A RDL
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지7년 전
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+33.54%
관련 부품
Ind RF Choke 33uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.6A RDL Bag
Inductor Power Wirewound 33uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 2.05A 0.09Ohm DCR RDL Bag
TAIYO YUDENLHL10NB330K
Ind Power 33uH 10% 2.52MHz 60Q-Factor Ferrite 1.9A RDL Bulk
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 1KHz Ferrite 2.6A 0.1Ohm DCR T/R
Ind Power 33uH 10% 1KHz Ferrite 2.2A Axial Bulk
설명
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 33UH 2.05A 90 MOHM TH
2.52MHz 7.8MHz 2.05A 30@2.52MHz 33¦ÌH 90m¦¸ ¡À10% , 9mm*12.2mm
Ind9x12mm,33Uh10%2.05A,Non-Shdth Rohs Compliant: Yes
6000 Radial Vertical Cylinder 0.354Dia 9.00mm 33muH
2.05A 33uH ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS
RF CHOKE, 33UH, 2.05A, 10%, 7.8MHZ
RF CHOKE, 33UH, 2.05A, 10%, 7.8MHZ; Indu; RF CHOKE, 33UH, 2.05A, 10%, 7.8MHZ; Inductance:33µH; Inductance Tolerance:± 10%; DC Resistance Max:0.09ohm; Self Resonant Frequency:7.8MHz; DC Current Rating:2.05A; Q Factor:30; Q Test Frequency:2.52MHz; No. of Pins:2