Bourns 5800-681-RC
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 680uH 10% 1KHz Ferrite 250mA AXL
데이터시트 및 문서
Newark
DigiKey
X-ON
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+21.43%
관련 부품
Inductor Power Unshielded Wirewound 680uH 10% 1KHz 29Q-Factor Ferrite 0.28A 2.8Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 680uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.28A 2.25Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 680uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4341