Bourns 4608X-102-122LF
Res Thick Film NET 1.2K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
IHS
Datasheet3 페이지5년 전
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
3개월간의 트렌드:
-12.23%
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Res Thick Film NET 1.2K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C ISOL Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
10-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.998Lx0.098W 25.35mmx2.49mm 1.25W 1.2kOhm ±100ppm/C
Res Thick Film NET 1.2K Ohm 2% 1.25W ¦100ppm/¦C ISOL 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
설명
Avnet Japan
8-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.798Lx0.098W 20.27mmx2.49mm 1W 1.2kOhm ±100ppm/C
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1200ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
RES N/W, ISOLATED, 1.2K, 2%, 100V, SIP; Resistance: 1.2kohm; Product Range: 4600X Series; No. of Elements: 4Elements; Network Circuit Type: Isolated; Resistor Case Style: SIP; No. of Pins: 8Pins; Voltage Rating: 100V; Power Rat