Bourns 4608M-102-473LF
Res Thick Film NET 47K Ohm 2% 1.2W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet2 페이지15년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date2006-06-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res Thick Film NET 47K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 47K Ohm 2% 1W ±100ppm/C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
Res Thick Film NET 47K Ohm 2% 1.5W ±100ppm/C ISOL Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
CTS Components77061473P
Res Thick Film NET 47K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components770103473P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.4W, 47000ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Cermet NET 47K Ohm 2% 4/5W 100ppm/C ISOL Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole
설명
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.2W, 47000Ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100Ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010 |Bourns, Inc. 4608M-102-473LF
Resistor Networks&Arrays 8pins 47Kohms Isolated
47K¦¸ ¡À2% ¡À50ppm/¡æ 50ppm/¡æ 400mW SIP-8 20.27mm*2.49mm*6.35mm
RESISTOR, 47K OHMS, 1.2 W, 2 %, 100 V (MAX.)