Bourns 4608H-102-681LF
Resistors Network - Thick Film Conformal Sip Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4608H-102-681LF
IHS
Datasheet3 페이지6년 전
Electro Sonic
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
관련 부품
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 0.63W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77083681P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 680ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77063681P
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 1.4W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
설명
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.6W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
RES ARRAY 4 RES 680 OHM 8SIP
RESISTOR, 680 OHMS, 1.6 W, 2 %, 100 V (MAX.)
4608H SIL NET 4R 8P 2% 680R