Bourns 4605X-101-561LF
5-SIP Array/network Resistor 4600X 0.498LX0.098W 12.65MMX2.49MM 560 Ohm ±100PPM/C ±2%
IHS
Datasheet3 페이지5년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.19%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Res Thick Film NET 560 Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Resistor Thick Film Net 560 Ohm 2% 1 Watt ±100ppm °C Isolated 8-Pin SIP Pin Through Hole Bulk
6-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.598Lx0.098W 15.19mmx2.49mm 750mW 510Ohm ±100ppm/C
CTS Components77083561P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 560ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
CTS Components77061561P
Res Thick Film NET 560 Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bag
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 510ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Res Thick Film NET 560 Ohm 2% 0.63W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.63W, 560ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
4 ±2% 560Ω 200mW ±100ppm/℃ SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS