Bourns 4605M-101-332LF
5-SIP Array/network Resistor 4600M 0.498LX0.098W 12.65MMX2.49MM 3.3 Kohm ±100PPM/C ±2%
IHS
Datasheet2 페이지15년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.08%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date2006-06-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 63/100W ±100ppm/°C BUS Conformal 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77083332P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 3300ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
CTS Components77061332P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 3300ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 6010
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.4W, 3300ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 3300ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
Rnet - Thk Film Conf Sip /Bulk, Bag Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4605M-101-332LF
4 ±2% 3.3kΩ 250mW ±100ppm/℃ SIP-5 Resistor Networks, Arrays ROHS
3.3K¦¸ ¡À2% ¡À50ppm/¡æ 50ppm/¡æ 250mW SIP-5 12.65mm*2.49mm*6.35mm
RESISTOR, 3.2K OHMS, 0.75 W, 2 %, 100 V (MAX.)