Bourns 4416P-2-472LF
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1.6W ±100ppm/C BUS Molded 16-Pin SOL Gull Wing SMD T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지6년 전
Datasheet3 페이지11년 전
Newark
공급망
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2005-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 2W ±100ppm/C BUS Molded 20-Pin SOL Gull Wing SMD Tube
19 ±2% 4.7kΩ 160mW ±100ppm/℃ SOIC-20-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/C BUS 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
CTS Components767141472GP
Array/Network Resistor, Bussed, 1.3W, 4700ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2239
CTS Components766161512GP
Res Thick Film NET 5.1K Ohm 2% 1.8W ±100ppm/C BUS Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
Array/Network Resistor, Bussed, 1.5W, 5100ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2244
설명
15 ±2% 4.7kΩ 160mW ±100ppm/℃ SOIC-16-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.6W, 4700ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 3041
RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC
Resistor, Bus Res N/W 16, 4.7Kohm 2%, Smd, Full Reel; Resistance:4.7Kohm; Network Circuit Type:Bussed; No. Of Resistors:16Resistors; Resistor Case/Package:Soic; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:50V; Resistor Type:Network Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4416P-2-472LF