Bourns 4108R-1-472LF
8-DIP (0.300 7.62MM) Array/network Resistor 4100R 0.465LX0.300W 11.81MMX7.62MM 1.69W 4.7 Kohm ±100PPM/C
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지6년 전
Datasheet2 페이지14년 전
공급망
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.60
Introduction Date2006-04-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Resistor Thick Film Net 4.7k Ohm 2% 2.25 Watt ±100ppm °C Isolated 16-Pin DIP Pin Through Hole
Res Thick Film NET 5.1K Ohm 2% 2.25W ±100ppm/C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole
설명
4 ±2% 4.7kΩ 250mW ±100ppm/℃ DIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.69W, 4700ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 4731