Bourns 3309P-1-204
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 25% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Bag
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지7년 전
Master Electronics
Electro Sonic
Newark
DigiKey
Introduction Date2005-08-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Cermet Not TRIMMER VERTICAL Trimmer Potentiometer ±25% 200mW 70C 100V
Trimmer, Cermet, 0.2W, 200000ohm, 100V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s)
PanasonicEVM-EASA00B25
TRIMMER 200K OHM 0.3W PC PIN TOP
PanasonicEVM-EAGA00B25
POT 200K OHM 6MM CERAMIC TOP ADJ
PanasonicEVM-EGGA00B25
POT 200K OHM 6MM CERAM SIDE ADJ
설명
Trimmer, Cermet, 0.5W, 200000ohm, 250V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s)
Single-Turn Trimmer Potentiometers 9MM RND 200KOHMS 25% 0.5WATTS
TRIMMER, 200K, 9MM; Track Resistance: 200kohm; No. of Turns: 1Turns; Potentiometer Mounting: Through Hole; Product Range: Trimpot 3309 Series; Power Rating: 500mW; Resistance Tolerance: ± 25%; Temperature Coefficient: ± 250ppm/