Bourns 3214G-1-502E
Cermet Not Linear TRIMMER Trimmer Potentiometer ±10% 1800deg 250mW 150C
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지6년 전
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-22.29%
공급망
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2001-03-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Trimmer, Cermet, 0.25W, 5000ohm, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 5 Turn(s), 1914
Trimmer-Smd 4Mm Sq Mt Cermet /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. 3214X-2-502E
TT Electronics84WR5KLF
Trimmer, Cermet, 0.25W, 5000ohm, 200V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 12 Turn(s), 2517
Cermet Not Linear TRIMMER Trimmer Potentiometer 卤10% 4320deg 250mW 85C
Trimmer, Cermet, 0.25W, 5000ohm, 35.3V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 14 Turn(s), 2720
TT Electronics84PR5KLF
설명
TRIMMER POTENTIOMETER 5KOHM 5TURN SMD; T; TRIMMER POTENTIOMETER 5KOHM 5TURN SMD; Trimpot Type: Multi Turn; Element Material: Cermet; Adjustment Type: Side Adjust; Track Resistance: 5kohm; Potentiometer Mounting: Surface Mount
Trimmer, Cermet, 0.25W, 5000ohm, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 5 Turn(s), 1918
4MM SQ, SMD, TRIMMER, CERMET 5 Turns, 5 Kilohms | Bourns 3214G-1-502E
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 5(Elec)Turns 1.5mm (4.8 X 6 X 3.9mm) Gull Wing SMD T/R
TRIMMER 5K OHM 0.25W GW SIDE ADJ / 5 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5.0 Turn Side Adjustment