Bourns 2200LL-120-H-RC
Inductor High Current Toroid 12uH/6.9uH 15% 1KHz 14.2A 0.006Ohm DCR RDL
IHS
Datasheet2 페이지7년 전
Factory Futures
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.35%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-06-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Inductor, Toroidal /Box Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2100LL-120H-RC
Bourns2102-V-RC
Ind High Current Toroid 12uH 15% 1KHz 10.3A RDL
Inductor High Current Toroid 12uH/9.4uH 15% 1KHz 10.9A 0.015Ohm DCR RDL
API Delevan4922-14L
General Purpose Inductor, 12uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4922
API Delevan8532-14L
General Purpose Inductor, 12uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 8833
API Delevan2474R-14L
ROHS3Compliant Molded Active Lead Free fixed air core inductor -55C~125C 1kHz 37mOhm Max 12muH
설명
Inductor, Toroidal /Box Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2200LL-120H-RC
FIXED IND 12UH 14.2A 6 MOHM TH
General Purpose Inductor, 12uH, 15%, 1 Element
14.2A 12uH ±15% Plugin,D=27.9mm Power Inductors ROHS
1KHz 14.2A 12¦ÌH 6m¦¸ ¡À15% , 27.94mm*13.97mm
2200 INDUCTOR 12UH 14.2A HORIZ