Bourns 1130-2R2M-RC
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 2.2uH 20% 1KHz Ferrite 21A RDL
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지7년 전
Newark
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind High Current Wirewound 2.2uH 20% 1KHz Iron 19.7A Box
2.2uH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 21 A 3mOhm Max Radial, Vertical
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2100HT-2R2H-RC
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2200HT-2R2V-RC
Wurth Elektronik7443551200
WE-HCI SMD Flat Wire High Current Inductor | FIXED IND 2UH 23A 2.6 MOHM SMD
Wurth Elektronik7443340220
WE-HCC SERIES, SHIELDED WIRE-WOUND SMD INDUCTOR WITH FERRITE CORE, 2.2 UH
설명
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 2.2UH 21A 3 MOHM TH
RF Choke; Inductor Type:Choke; Series:1130; Inductance:2.2µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.003ohm; DC Current Rating:21A; Package/Case:Radial Leaded; Core Material:Ferrite; Current Rating:21A ;RoHS Compliant: Yes