Bivar PLP1-625-F
Rigid Panel Mount (Rear) 3 mm Round Lens Flat Face 0.625 in. Light Pipe
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지13년 전
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Toby Electronics
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+33.63%
공급망
Introduction Date2012-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Dialight515-1061F
515-1061F, PCB MOUNTED 2-WAY RIGHT ANGLE LED LIGHT PIPE, BI-LEVEL CLEAR DOME LENS
LED; Yellow; 1000mcd; 0.232In.; T 1-3/4; 150mA; 2.1V; 30deg; 590nm; Clear; 105m
Single Color LED, Super Red, Water Clear, T-1 3/4, 5mm
SSL-LXA228GC-TR11, QUASARBRITE SERIES GREEN LED, 565 NM, ROUND LENS SMD PACKAGE
CML 25P-306C PLC T-2 9/16-27 Transparent Clear Dome Part of the VCC Family of Products
Rigid Panel Mount (Rear) 3 mm Round Lens 0.250 in. Light Pipe
설명
BIVAR PLP1-625-F LIGHT PIPE, SINGLE, CIRCULAR, PANEL
LED Light Pipe Round Vertical Clear Rigid Bag
LIGHT PIPE T1 .625 FLAT PNL MNT
3MM LIGHT PIP FLAT LENS 15.9MM
Light Pipe, Single, Circular, Panel; Longitud:0.625"; Luz, Perfil Del Conducto:Circular With Flat Top; Núm. De Conductos De Iluminación:1; Luz, Color De Conducto:Transparent; Luz, Montaje Del Conducto:Press Fit, Panel |Bivar PLP1-625-F