TT Electronics HM79S-74330LFTR13
Fixed Ind 33UH 970MA 180 Mohm
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-HM79S-74330LFTR13문의하기
7d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지10년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-04-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 33UH 970MA 180 MOHM
General Purpose Inductor, 33uH, 15%, 1 Element, SMD