Bel Fuse XRCM60-12DQF
Bel Power Supply; XRCM60-12DQF; Dc-dc; in 16.8TO137.5V; Out 12V; 5A; 60W; 172X50X32MM; Convection Cooling;
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Sager ElectronicsXRCM60-12DQF01
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet17 페이지3년 전
Sager Electronics
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
DC-DC Regulated Power Supply Module
DC to DC Converter 1-OUT 12V 5A 60W