Bel Fuse 0ZCH0075FF2G
SMD Resettable Fuse, PPTC, 1210 (3225 Metric), 0ZCH, 8 VDC, 750 mA, 1.5 A, 100 ms
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지9년 전
Upverter
Master Electronics
3개월간의 트렌드:
-37.02%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
Introduction Date2013-04-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Bel Fuse0ZCJ0075FF2E
SMD Resettable Fuse, PPTC, 1206 (3216 Metric), 0ZCJ, 8 VDC, 750 mA, 1.5 A, 200 ms
Bel Fuse0ZCB0075FF2G
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.5A(trip) 8VDC 40A 0.6W 0.1s 0.13Ohm SMD Solder Pad 1210 T/R
Bel Fuse0ZCG0075FF2C
SMD Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), 0ZCG, 16 VDC, 750 mA, 1.5 A, 200 ms
Bel Fuse0ZCJ0075AF2E
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.5A(trip) 16VDC 100A 0.6W 0.2s 0.09Ohm SMD Solder Pad 1206 T/R Automotive
Bel Fuse0ZCK0075FF2E
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.5A(trip) 6VDC 40A 0.6W 0.2s 0.09Ohm SMD Solder Pad 0805 T/R
Bel Fuse0ZCG0075AF2B
SMD Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), 0ZCG, 24 VDC, 750 mA, 1.5 A, 200 ms
설명
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.5A(trip) 8VDC 100A 0.6W 0.1s 0.13Ohm SMD Solder Pad 1210 T/R Automotive AEC-Q200
100ms 1.5A 130m¦¸ 8V 400m¦¸ 100A 750mA 1210 3.22mm*2.58mm*700¦Ìm
PTC RESTTBLE 0.75A 8V CHIP 1210
Resettable PTCs, 8 VDC, 0.75A, 1210, RoHS