Bel Fuse 0685F1250-01
Fuse Chip Fast Acting 1.25A 125V SMD Solder Pad 1206 3.2 X 1.58 X 0.63mm Ceramic
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2014-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Bel Fuse0685F1500-01
Fuse Chip Fast Acting 1.5A 125V SMD Solder Pad 1206 3.2 X 1.58 X 0.63mm Ceramic
Bel Fuse0679L1500-01
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1.5A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Bel FuseC1Q 1.5
SMD Fuse, Very Fast Acting, 1.5 A, 125 VAC, 63 VDC, 1206 [3216 Metric], C1Q
Littelfuse0451001.MR
451 Series - NANO2®Fast-Acting Subminiature Surface Mount Fuse, 1 A, 125 VAC 125 VDC, RoHS
Littelfuse251001L
251001L - Littelfuse 0251001.VXL, VERY FAST-ACTING PICO II FUSE WITH AXIAL LEADS, Voltage: 125VAC, Amp Size:1
설명
Electric Fuse, Fast Blow, 1.25A, 125VAC, 63VDC, 100A (IR), Surface Mount, 1206
SMD Fuse, Fast Acting, 1.25 A, 125 VAC, 63 VDC, 1206 [3216 Metric], CF1
63V 125V 0.023A2S Board Mount (Cartridge Style Excluded) 1.25A 1206 3.2mm*1.58mm
C1F 1.25 (0685F1250-01) 1206 SMT Fuse Fast Acting 1.25A
FUSE, SMD, 1.25A, FAST ACTING, 1206; Fuse Current:1.25A; Product Range:C1F Series; Voltage Rating VAC:125V; Voltage Rating V DC:63V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Case Style:1206; Breaking Capacity Current AC:100A; Breaking RoHS Compliant: Yes