Banner WLAW105X180L11Q
Area Light, Work, Led, White, 105MM X 180MM, 12-30VDC, IP69K, Euro Qdc, 18243
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet4 페이지13년 전
설명
LED LIGHT BAR, COOL WHITE, 9.6W, 30VDC, 105.1MM; Light Color:Cool White; Lumen Output:550lm; Power Rating:9.6W; Supply Voltage:30VDC; Light Bar Length:105.1mm; IP Rating:IP69K; Product Range:WLA Series RoHS Compliant: Yes