ASJ CR16-471-JY
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 470ohm, 75V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
RutronikWRC6048520,00020K
1h
Classic ComponentsCR16-471-JY40,000
1d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet22 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+600%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RC0603 470R 5% 0,1W TK100