ASJ CR16-3013-FK
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 301000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet22 페이지3년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
RC0603 301K 1% 0,1W TK100