ASJ CR16-1301-FY
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1300ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Classic ComponentsCR16-1301-FY280,000
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet22 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-12-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RC0603 1,3K 1% 0,1W TK100