Aries 28-6513-10H
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Solder
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지7년 전
Datasheet1 페이지10년 전
Future Electronics
Mouser
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
IC Socket, DIP38, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Surface Mount
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
TE Connectivity2-1571552-9
Conn DIP Socket SKT 28 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
설명
DIP/SIP Sockets LO-PRO FILE COLLET SOLDER TAIL 28 PINS
28 Position DIP Socket Gold
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD