Aries 145-PGM15023-10
IC & Component Sockets Pin Grid Array Solder Tail 145 Pins
데이터시트
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet2 페이지16년 전
관련 부품
TE Connectivity8059-2G1
CONN, IC SOCKET, TRANSISTOR,3,CLOSED,8059 SERIES, PCB, STRAIGHT, COPPER ALLOY,3A
Board Connector, 50 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal, Socket
IC Socket, DIP20, 20 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Surface Mount
Aries1107741
IC Socket, DIP14, 14 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
IC Socket, DIP14, 14 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Surface Mount