API Delevan SPD125R-332M
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
IHS
Datasheet1 페이지0년 전
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 6A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Iron 6A 0.03Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Powdered Iron 6.5A 0.023Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 6.8A 29.7mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 5.6A 0.028Ohm DCR 2726 T/R
Wurth Elektronik74437356033
Power Inductor, 3.3Uh, Shielded, 7A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 74437356033
설명
Inductor; Filter; Ind 3.3uH; Tol +/-20%; Cur 5.5A; SMT; DCR 0.03 Ohms
SPD Series 3.3UH 10% 5.5A 30 MOHM Shielded SMD Power Ind