API Delevan S1812-561K
General Purpose Inductor, 0.56uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1913
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 0.56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
General Purpose Inductor, 0.56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.56uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 0.15A 0.75Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1206
Inductor, ferrite,560Nh,10+% Tol,10-% Tol,0603-Case |Bourns, Inc. CS160808-R56K
설명
FIXED IND 560NH 735MA 370 MOHM