API Delevan PT25R-1000HM
ROHS3Compliant Toroidal Active WIRE fixed air core inductor 1kHz 14mOhm Max 25muH ±15%
IHS
Datasheet4 페이지0년 전
Future Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-03-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
API DelevanPT25-1000HM
PT Series 25 uH 10.4 A 14 mOhm Shielded Power Toroid Inductor
Bourns5702-RC
Inductor High Current Toroid 25uH/12uH 15% 1KHz 5.5A 0.014Ohm DCR RDL
Bourns2206-V-RC
Inductor High Current Toroid 27uH/16uH 15% 1KHz 9.8A 0.011Ohm DCR RDL
Ind High Current Toroid 27uH 15% 1KHz 7.3A RDL
API DelevanPT25-680
FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH
API DelevanPT25-900
FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH
설명
Fixed Inductors 25uH 15% .014ohm HznMnt Toroid PwrInd
FIXED IND 25UH 10.4A 14 MOHM TH
General Purpose Inductor, 25uH, 15%, 1 Element, Iron-Core