API Delevan P3519-122K
General Purpose Inductor, 1.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3720
IHS
Datasheet3 페이지0년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 1.2UH 2.88A 40MOHM SMD