API Delevan ER1641-103KS
Fixed Ind 10UH 220MA 1.62 Ohm Th
IHS
Datasheet4 페이지0년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Iron-Core