API Delevan CM6350R-333
Common Mode Filters / Chokes 33uH 25% .007ohm Choke SMT Common
IHS
Datasheet1 페이지3년 전
Datasheet1 페이지0년 전
Future Electronics
3개월간의 트렌드:
-73.56%
설명
Data Line Filter, 2 Function(s), 5.5A, 4 Pin(s)
33 UH COMMON MODE CHOK
CMC 33UH 5.5A 2LN SMD
33 UH 25% 5.5A