API Delevan 4922-331L
General Purpose Inductor, 0.33uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4922
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지0년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM SMD