API Delevan 1812-682J
General Purpose Inductor, 6.8uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지0년 전
DigiKey
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1994-11-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
API Delevan1537-32J
General Purpose Inductor, 6.8uH, 5%, 1 Element, Iron-Core
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor 285mA 1.2Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.285A 1.2Ohm DCR 1812 T/R
API DelevanS1210R-682J
General Purpose Inductor, 6.8uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
API Delevan1330R-40J
General Purpose Inductor, 6.8uH, 5%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 3313
Ind Chip Molded Bobbin Core 6.8uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 285mA 1812 T/R
설명
FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2OHM SMD