API Delevan 1812-394J
General Purpose Inductor, 390uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지0년 전
DigiKey
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1994-11-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Chip Wirewound 390uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.08A 18Ohm DCR 1812 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 390uH 5% 796KHz 40Q-Factor 80mA 16Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 390uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
General Purpose Inductor, 390uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
설명
FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD