APEM QS83XXW220
Single Color LED, White, Diffused, T-4, 10mm
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet5 페이지3년 전
IHS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+117%
공급망
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
APEM QS83XXW220 Series LED Indicator Light White 230V AC
8MM WIRES WHITE 220V