APEM QS123XXHY110
LED Indicator; 12mm; Plastic; Snap-In; Panel Mount; Fixed; Hyper Yellow; 110VAC; Wire
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지3년 전
Datasheet5 페이지8년 전
Newark
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.26%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Yellow, 12 Mm, 110 Vac, 6 Ma, 380 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS123XXHY110
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, YELLOW; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 12mm; Forward Current If: 6mA; Luminous Intensity: 380mcd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No