APEM QS103XXB220
Single Color LED, Blue, Diffused, T-4, 12mm
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet5 페이지3년 전
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
APEM QS103XXB220 LED Indicator Light Blue 230V AC
LED IND 10MM FIXED BLUE 220V