APEM QRM145BXXHY12E
APEM Rear Mount 12 VDC Fixed Light Hyper Bright Yellow LED with Wires Terminals and Black Bezel
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2017-01-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
LED INDICATOR SEALED 14MM BLACK CHROME FIXED HYPER BRIGHT YELLOW 12VDC WIRE
Single Color LED, Hyper Bright Yellow
LED PNL IND YLW DIFF 10MM LEADS
QRM14 Series 14mm Diameter Indicators
REAR MOUNT 14MM BLACK IND 12VDC HYPER BR
Panel Indicator, 14Mm, Yellow, 12Vdc; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:250Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Qrm14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QRM145BXXHY12E