APEM Q8P5BXXHG12E
Led Panel Indicator, Green, 8Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |Apem Q8P5BXXHG12E
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지5년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-88.04%
공급망
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2020-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
PANEL MOUNT INDICATOR LED SEALED 8MM REAR WIRE FIXED HYPER GREEN 12VDC Q SERIES
Single Color LED, Hyper Bright Green, Water Clear
ROHS3Compliant Active ROHS3Compliant (Type) Panel Indicator
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
INDICATOR 8MM PM PROMINENT GREEN