APEM Q8P1CXXSG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 10000mcd Automotive 2-Pin
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지18년 전
Electro Sonic
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-13.51%
공급망
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Single Color LED, Super Bright Green, Water Clear
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1CXXSG12E
LED Indicator 8mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND GREEN CLEAR 5MM SLDR
INDICATOR 12V 8MM PROMINENT GRN
APEM 8 mm Fixed Super Bright Green panel mount LED with Bright Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .