APEM Q8P1BXXSG110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 4500mcd Automotive 2-Pin
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지3년 전
Electro Sonic
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
Single Color LED, Super Bright Green, Water Clear
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1BXXSG110E
LED Indicator 8mm Prominent 110VAC IP67
LED PNL IND GREEN CLEAR 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Super Bright Green panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 110 VAC .