APEM Q8F1BXXHY24E
Led Indicator Sealed 8MM Flush Black Chrome Fixed Hyper Bright Yllw 24VDC Solder
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet8 페이지1년 전
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
설명
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXHY24E
LED PNL IND YELLOW DIFF 9.40MM
8MM FLSH BLK CHRM HYP YLW 24VDC
APEM 8 mm Fixed Hyper Bright Yellow panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .