APEM Q6R1BXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd 2-Pin
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
-0.63%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Single Color LED, Yellow, Diffused
Led Panel Mount Indicator, Yellow, 6 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 30 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1BXXY24E
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
6mm recessed black bezel IP67 sealed YELLOW 24V
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 6MM, YELLOW, 24VDC; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 30mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC