APEM Q6R1BXXY12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd Automotive 2-Pin
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
LED INDICATOR SEALED 6MM RECESSED BLACK CHROME FIXED YELLOW 12VDC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 6mm Recessed 12VDC IP67
6mm recessed black bezel IP67 sealed YELLOW 12V
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM SLDR
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:30Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1BXXY12E
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 12VDC Voltage