APEM Q6R1BXXG28E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 40mcd 2-Pin
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지3년 전
Master Electronics
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-8.52%
공급망
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1BXXG28E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 6MM
LED Indicator 6mm Recessed 28VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 28VDC Voltage