APEM Q6F5BXXHG24E
LED PANEL INDICATOR, GREEN, 6MM, 24VDC; Available until stocks are exhausted
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F5BXXHG24E
APEM LED Indicator 6mm FlushHyperGreen 24VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM LEADS