APEM Q6F1BXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd Automotive 2-Pin
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지3년 전
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-35.91%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
LED INDICATOR SEALED 6MM FLUSH BLACK CHROME FIXED YELLOW 24VDC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
Led Panel Mount Indicator, Yellow, 6 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 8 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1BXXY24E
LED Indicator 6mm Flush 24VDC IP67
6mm flush black bezel IP67 sealed YELLOW 24V
APEM Q Serisi 6mm Sarı 24V LED
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
LED INDICATOR, PANEL, 6MM, YELLOW, 24VDC; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 8mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (