APEM Q22Y5SXXSR24E
LED PANEL INDICATOR, RED, 22MM, 24VDC; Available until stocks are exhausted
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지8년 전
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+15.15%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
LED INDICATOR SEALED 22MM METAL CHAMFER SS FIXED RED 24VDC EPOXY WIRES
Single Color LED, Super Bright Red, Diffused
Led Indicator 22Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22Y5SXXSR24E
APEM 22mm CHAMFERED STAINLESS STEEL INDICATOR SUPER BRIGHT RED 24VDC + WIRES SEALED
LED PNL IND RED DIFF 16.75MM LDS