APEM Q22Y5SXXSR12E
Led Indicator Sealed 22MM Metal Chamfer Ss Fixed Red 12VDC Epoxy Wires
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지8년 전
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
설명
Single Color LED, Super Bright Red, Diffused
Led Indicator 22Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22Y5SXXSR12E
APEM 22mm CHAMFERED STAINLESS STEEL INDICATOR SUPER BRIGHT RED 12VDC + WIRES SEALED
LED PANEL INDICATOR, RED, 22mm, 12VDC;