APEM Q22P1GXXW220E
APEM Q22P1GXXW220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Single Color LED, White, Diffused
APEM Q22P1GXXW220E LED Indicator White 230V AC
LED Indicator 22mm Prominent 220VAC IP67
LED PNL IND WHT DIF 16.75MM SLDR