APEM Q22P1BXXR24E
Led Indicator Sealed 22MM Metal Prominent Black Chrome Fixed Red 24VDC Solder
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지7년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
설명
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
22mm prominent black bezel IP67 sealed RED 24V
LED PNL IND RED DIFF 18MM QUICK
APEM 22 mm Fixed Red panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Red, 5.7V; Led Color:Red; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:80Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Forward Voltage:5.7V; Supply Voltage:24V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22P1BXXR24E